Сьогодні з одноденним робочим візитом до Одещини прибув Президент України Петро Порошенко

В Міжнародному аеропорту «Одеса» Президента зустрічали голова обласної ради Анатолій Урбанський, керівники міської ради та обласної державної адміністрації, інші офіційні особи. 

Відразу після прибуття Петро Порошенко та супроводжуючі його особи відбули до місця проведення ремонтних робіт на автошляху М-15 «Одеса-Рені». Для полегшення поетапної реконструкції ця магістраль була розділена на десятки окремих ділянок.

Голова держави проінспектував ремонт дорожнього покриття на 31-му кілометрі траси. Представники компанії-підрядника розповіли, що з метою економії коштів і часу використовується сучасна технологія холодного ресайклінгу. Ширина проїзної частини тут становить 7,5 метри.

Далі – говорили про проблемні питання будівництва, проведення тендерних процедур та фінансування.

Під час розмови із пресою Петро Порошенко подякував керівництву обласної ради, обласної державної адміністрації та місцевій владі за те, що спільними зусиллями їм вдалося виділити кошти на ремонт цієї одіозної траси.

Довідка: Довжина відрізка Одеса-Рені — 295 км. Він включає в себе 49 мостів і з’єднує п’ять портів — Одеський, Іллічівський, Білгород-Дністровський, Ізмаїльський і порт Рені. Дорога була побудована в 1940-1950-х роках, за 60-70 років експлуатації вона давно вичерпала свій ресурс і гостро потребувала ремонту.

Источник

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *